Укладання асфальту

Наша компанія займається всіма аспектами робіт з асфальтування, включаючи планування, оцінку робіт, підготовку майданчика, підбір та виготовлення суміші, доставку та укладання.

Висококваліфікована та досвідчена команда компанії з укладання дорожнього покриття, у тому числі бригадири, які є сертифікованими технологами у сфері дорожнього будівництва, створить план та опрацює всі деталі проекту, які допоможуть уникнути розчарування, непорозуміння, втрати грошей та робочого часу. Ми можемо запропонувати рішення, яке забезпечить якість, довговічність та задоволення на довгі роки.

Переваги роботи з нами

  • Комплексний підхід у вирішенні поставлених завдань
  • Великий вибір техніки (використання сучасних та якісних машин)
  • Досвідчена команда (Фахівці з великим досвідом роботи)
  • Сучасні технології (використання сучасних технологій та методів як у виробництві асфальтобетону, так і в процесі його укладання)

Влаштування дорожнього покриття будь-якої складності та призначення

Незалежно від того, чи будуєте ви автомагістраль, промисловий комплекс, житловий район або приватну дорогу, наші навчені фахівці у сфері дорожнього будівництва допоможуть оцінити ваш проект, визначити належні технічні характеристики та адаптувати дизайн суміші відповідно до ваших якісних та бюджетних потреб.

Ремонт та реконструкція дорожнього полотна

Роки зневаги та експлуатації завдають шкоди асфальтовим покриттям. Згодом погода, хімікати та рух зруйнують поверхню асфальту. Коли вже надто пізно проводити профілактичні роботи, настає час відновити поверхню або повністю видалити та замінити існуючий асфальт.

Дозвольте кваліфікованим спеціалістам запропонувати вам рішення
задоволення конкретних потреб.

Зателефонуйте нам сьогодні для безкоштовної оцінки!

+38 (067) 782 40 98