ХОЛОДНІ АСФАЛЬТОБЕТОННІ СУМІШІ (АБС)

Холодний асфальт від АБЗ-1 – це високоефективний довговічний холодний асфальт, основним секретом якого є унікальна хімічна добавка американського виробника QPR. Компанія QPR існує на ринку вже понад 35 років і є лідером у США серед подібних матеріалів та продається більш ніж у 15 країнах. Холодний асфальт QPR схвалено Міністерством транспорту у всіх 50 штатах США.

Існує думка, що холодний асфальт – матеріал низької якості, що використовується для тимчасових та неякісних робіт. Традиційно, холодний асфальт використовувався як заміна гарячого асфальту, який зазвичай стає недоступним при низьких температурах.

Холодний асфальт від АБЗ-1 не має нічого спільного із звичайним холодним асфальтом.
Комбінація каменю, бітуму та антиадгезійних агентів створює високоякісний продукт, який за своїми характеристиками відповідає не тільки асфальту, але і бетону, і сталі, і який здатний забезпечити довговічний ремонт. Це робить наш холодний асфальт єдиним логічним вибором для ремонту ям, вибоїн, перекриттів мостів, проїздів та загального ремонту поверхні. Наш холодний асфальт не потребує змішування, часу для застигання чи механічного ущільнення. Це виключає не лише додаткові витрати на матеріали та обладнання, а й витрати на робочу силу.

Переваги холодного асфальту QPR від АБЗ-1:

  • Холодний асфальт QPR можна зберігати на свіжому повітрі у вигляді насипу від 6 до 12 місяців. Для невеликого ремонту досить просто взяти необхідну кількість із запасів. Те, що не використовувалося, можна повернути на склад та використати пізніше. Немає утилізації відходів.
  • Ремонт, виконаний за допомогою нашого холодного асфальту, довговічний. Немає необхідності постійно проводити ремонт тих самих ділянок.
  • Не потребує певних умов перевезення, або важкого ущільнювального устаткування успішного застосування. Для збільшення швидкості виконання ремонтних робіт можна просто засипати ями матеріалом, ущільнивши його вручну, або легким обладнанням ущільнювача, залежно від вимог проекту.
  • Можна використовувати при температурі від -20 до +40°C. Водовідштовхувальна добавка дозволяє працювати за умов підвищеної вологості. Вода та вологість не впливають на його якість.
  • Холодний асфальт від АБЗ-1 - це універсальний матеріал, який також можна укладати важким асфальтоукладальним та ущільнювальним обладнанням на фрезерованих ділянках та заглибленнях великою площею.

Міністерство транспорту США та Федеральне управління автомобільних доріг довели економічну ефективність ремонту за допомогою холодного асфальту QPR. Дослідження включало вартість зазначеного матеріалу, а також усі витрати на оплату праці та обладнання з використанням наступних трьох найпоширеніших матеріалів для ремонту:

Види асфальтуДовговічністьШвидкість укладкиНизька ціна
Холодний асфальт QPR від АБЗ-1 Довговічність Швидкість укладки Низька ціна
Звичайний гарячий асфальт Довговічність    
Звичайний холодний асфальт   Швидкість укладки  

Этапы укладки холодного асфальта:

1. Очистка

Очистите область, подлежащую ремонту, удалив любой незакрепленный материал или мусор. Очистите и выровняйте края, если возможно. Вода в яме? Нет проблем с QPR. Нет необходимости избавляться от воды на ремонтном участке.

2. Заполнение

Засыпьте материал в зону ремонта высотой около 50 мм.

3. Распределение

Используйте уплотнитель, либо заднюю часть лопаты, чтобы уплотнить материал и создать ровную и прочную поверхность. Продолжайте нанесение с шагом в 50 мм, пока область ремонта не будет заполнена.

4. Уплотнение

Когда яма заполнится, сделайте небольшую насыпь выше уровня зоны ремонта, чтобы обеспечить дополнительное уплотнение транспортом во время движения. Отремонтированный участок сразу же открыт для движения.

Опыт с добавлением химической добавки от QPR

На видео показаны 2 ёмкости, наполненные измельченным кварцем, водой и битумом. Затем содержимое ёмкостей смешивают в течении 15 минут, но битум не обволакивает кварц. После этого в ёмкость с надписью QPR добавляют несколько капель химической добавки от QPR и продолжают смешивать в течении 15 минут. Лишнюю воду сливают, а содержимое ёмкостей высыпают. Результат очевиден – битум полностью обволакивает кварц из ёмкости QPR.

Компания QPR стремится к постоянному улучшению своих экологических показателей, более эффективному использованию энергии и природных ресурсов, минимизации производства отходов, выбросов в атмосферу, потребления воды и сбросов сточных вод, одновременно ища способы сохранения наследия, ландшафта и биологического разнообразия.

В связи с этим, компания QPR использует рецептуру, которая обеспечивает тот же уровень долговечности и производительности, на которые заказчики полагаются более десяти лет, и в то же время защищает запасы подземных вод, водоносных горизонтов и выбросов сточных вод. С этой целью QPR был протестирован и проанализирован одной из ведущих независимых организаций по тестированию в Северной Америке.

Ниже выводы исследовательской группы:

«После анализа результатов и сравнения со стандартами МЧС, материал классифицируется как неопасный. Проверка на токсичность поверхностных вод через продукт QPR® показывает, что материал, отобранный для проб, является биологически нетоксичным»